Geoblog.pl    TomAga    Podróże    OSTATNI GEOBLOG: AUSTRALIA I OCEANIA    PRZYGOTOWANIA
2019

PRZYGOTOWANIA

Polska, Warszawa

Jak tylko Gucio konczy 7 tygodni, to zabieramy go na kilka lotow po Europie. Zdaje egzamin, jest pogodnym, dosc spokojnym niemowlakiem i od samego poczatku wspaniale sie z nim podrozuje (byl w Japonii zanim skonczyl 3 miesiace ;)

Wspolnie z Dominika i Cyprianem ogarniamy przygotowania, tj optymalna trase przelotu, co kosztuje zwlaszcza Tomka kilka niedospanych nocy, poniewaz rozrysowal na kartce wszystkie mozliwe polaczeni w regionie wysp Oceanii zeby ustalic optymalna trase, minimalizujac liczbe lotow i koszty. Kilka hoteli i wynajem aut mamy zabukowanych - to zasługa Agaty. Najciekawsza byla wiza na Nauru, ale o tym napiszemy w rozdziale o Nauru ;)

Generalnie cala podroz wisi na sznurkach, bo jezeli wypadnie gdzies jeden lot, to reszta planu lezy w gruzach ;)

P.S. To nasza ostatnia podroz na Geoblogu, wkrotce odslona naszego wlasnego bloga!
TomAga

Stock
Stock - 2019-08-15 20:27
Nauru to jestem ciekawy, zwłaszcza sposobu na zaproszenie do wizy.

zielonagora
zielonagora - 2019-08-18 22:18
Super plan! Kibicujemy...

zula - 2019-08-19 17:51
Życzę aby wszystko się udało!
Pozdrawiam

TomAga